Bamboo sunglasses
Από
0,80 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,86 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-6860-19-A19
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo sunglasses"
With these sunglasses you can choose from various fresh colours. Choose your favourite and steal the show with these trendy frames during the summer days. Made from bamboo fiber with acrylic glass.
| Colour: | Light blue (PMS 292c) / Light blue |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 23.0000 x 33.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 23.0000 x 33.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.0000 |
| Βάρος: | 25g |
| Υλικός: | 100% Polycarbonate |
Σύνδεση