Bamboo speaker Sharon
Από
8,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,72 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,72 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,29 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8918-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo speaker Sharon"
Bamboo and ABS speaker with wireless technology and color changing lights. The 3W speaker has a rechargeable 300mAh li-ion battery. Battery life: approx. 3 hours. Cable included. Packaged in white gift box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 41 x 40 x 15.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 40 x 15.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.57 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2600 |
| Ύψος: | 44mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210000 |
| Βάρος: | 128g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | EMC (EN 301 489-1), EN 62479:2010, Test Setup & EUT Photographs, RoHS, D.o.C. RED, EN60065 (LVD), EN 300 328 (RED), MSDS, UN38.3, D.o.C EMC/CE, EMC, EN 62368, PAHs, Battery 2006/66/EC, Formaldehyde, PCP, SCCP, BSCI |
| Υλικός: | ABS, Bamboo |
Σύνδεση