Bamboo solar power bank Joan
Από
21,47 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 26,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 26,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 32,86 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-431953-823999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo solar power bank Joan"
Bamboo solar power bank with a capacity of 8.000 mAh, two USB ports and one micro USB port and four LED indicators. Input: DC 5V/2A, output: DC 5V/2A. Including cable.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 36 x 36 x 20.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 36 x 20.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1600 |
| Ύψος: | 18mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8501310099 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 142mm |
| Πιστοποιητικά: | Air-Safe Transport of Goods, MSDS, UN38.3, Sea-Safe Transport of Goods, IEC 62133, EN 62133:2013, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, PCP, EMC, EN 62368, D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Πλάτος: | 72mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση