Bamboo solar power bank Elz
Από
22,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 28,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 28,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 34,87 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1266572-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo solar power bank Elz"
Bamboo solar power bank with a capacity of 10,000 mAh, two USB-A outputs and two Type-C ports for input and output. Features a wireless charger on the back side with a laser-engraved wireless symbol and five indicator lights. The upper side includes a solar panel (6.3 x 12.8 cm). Wireless output: 5V DC/1A (5W), wireless charging distance: 6 mm. Input/Output via cable: DC 5V/2.4A. Equipped with short circuit, overcharge, and over-discharge protection. Includes white 30 cm cable. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 45.5 x 38.5 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 45.5 x 38.5 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1500 |
| Ύψος: | 20mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090 |
| Βάρος: | 200g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 149mm |
| Πλάτος: | 78mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση