Bamboo serving board Theodor
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,64 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,64 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,71 € |
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 27 x 26.5 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 27 x 26.5 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Outlet: | ναι |
| QuantityOnPallet: | 1080 |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4419110000 |
| Βάρος: | 935g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Phthalates, SVHC's, PCP, LFGB, BSCI |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση