Bamboo serving board Kennedy
Από
1,39 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,72 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,72 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,13 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1015149-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo serving board Kennedy"
Bamboo serving board with opening for one wine glass. Packed in tissue paper.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 33.5 x 22.5 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 33.5 x 22.5 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| QuantityOnPallet: | 2500 |
| Ύψος: | 200mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4419190000 |
| Βάρος: | 187g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 150mm |
| Πιστοποιητικά: | SVHC's, Formaldehyde, PCP, LFGB |
| Πλάτος: | 8mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση