Bamboo salt and pepper mill Christine
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,82 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,82 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,42 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Brown |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 32 x 27 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 27 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.9 |
| QuantityOnPallet: | 960 |
| Ύψος: | 128mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8210000000 |
| Βάρος: | 330g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individually packed in a gift box |
| Υλικό: | ABS, Bamboo |
Σύνδεση