Bamboo salad cutlery Charlotte
Από
1,70 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,10 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,10 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,60 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1041500-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo salad cutlery Charlotte"
Bamboo salad cutlery. The cutlery has holes in the ending of the handle. Packaged in cotton drawstring pouch.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 33 x 32 x 41 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 32 x 41 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4419190000 |
| Βάρος: | 90g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 300mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, PCP, LFGB |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | Cotton, Bamboo |
Σύνδεση