Bamboo ruler Greta
Από
0,43 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,66 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8930-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo ruler Greta"
Bamboo ruler. Centimeters on one side (0-15 cm) and inches on the other side (0-6 inch).
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 34.5 x 34.5 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 34.5 x 34.5 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 52800 |
| Ύψος: | 3mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 10g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 157mm |
| Πιστοποιητικά: | Formaldehyde, PCP |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση