Bamboo power bank Walter
Από
28,71 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 35,45 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 35,45 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 43,96 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9148-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo power bank Walter"
Bamboo power bank with a capacity of 6.000 mAh, with wireless technology. Input DC 5V/2A. Output DC 5V / 2A. Wireless charging 5V/1A. Li-polymer battery. Including LED indicators and charging cable (USB - micro USB).
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 41.6 x 23.2 x 17.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 41.6 x 23.2 x 17.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.49 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Ύψος: | 19mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090 |
| Βάρος: | 186g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 145mm |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, EMC, RED (Radio Equipment Directive), PAHs, PCP, MSDS, IEC 62133, UN38.3, Safety Data Sheet (SDS), Battery 2006/66/EC, Formaldehyde, EN 62368, D.o.C EMC/CE, D.o.C. RED, BSCI |
| Πλάτος: | 74mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση