Bamboo power bank Ruby
Από
12,81 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,82 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,82 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,62 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9147-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo power bank Ruby"
Bamboo power bank with a capacity of 4.000mAh, li-polymer battery, input DC5V/1A, output DC5V/1A, 3.7 V, and 2 USB ports. Including LED indicators and cable (USB).
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 49 x 27 x 15.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 27 x 15.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2500 |
| Ύψος: | 14mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090 |
| Βάρος: | 144g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 116mm |
| Πιστοποιητικά: | RoHS, EMC, IEC 60950-1, IEC 62133, PAHs, PCP, MSDS, UN38.3, Battery 2006/66/EC, Formaldehyde, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, BSCI |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση