Bamboo pocket mirror Jeremiah
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,14 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Brown |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 42 x 26 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 26 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| QuantityOnPallet: | 9000 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7009920000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Lead, Formaldehyde, PCP |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individually packed in a gift box |
| Υλικό: | Glass, Bamboo |
Σύνδεση