Bamboo phone holder Larry
Από
2,62 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,02 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1014856-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo phone holder Larry"
Bamboo phone holder for in-car use, can be attached to a ventilator. With a magnetic sticker to attach to a phone. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 44 x 42 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 42 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4421910000 |
| Βάρος: | 31g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 58mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | Iron, Silicone, Bamboo |
Σύνδεση