Bamboo pepper or salt mill Verena
Από
4,43 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,47 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,47 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,78 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097191-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo pepper or salt mill Verena"
Bamboo pepper or salt mill with ceramic grinder. Individually packaged in a kraft paper box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 30 x 30 x 28.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 30 x 28.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2000 |
| Ύψος: | 128mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8210000000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Υλικός: | ABS, Bamboo |
Σύνδεση