Bamboo pencil Hayes
Από
0,26 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,40 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1014844-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo pencil Hayes"
Bamboo endless pencil. Replaces hundreds pencils due to the metal and graphite tip. With PP recycled plastic lid. Individually packaged in brown paper sleeve.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 49 x 32 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 32 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 35000 |
| Ύψος: | 8mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 130mm |
| Πιστοποιητικά: | BSCI, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, PCP |
| Πλάτος: | 8mm |
| Υλικός: | Bamboo, Graphite |
Σύνδεση