Bamboo multitool Heinrich
Από
3,40 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,21 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1107131-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo multitool Heinrich"
Bamboo multitool with 7 functions, including a keyring. Individually packaged in a brown carton box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 40 |
| OuterBoxDimension: | 33 x 22 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 22 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 240 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 7920 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8211930000 |
| Βάρος: | 45g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 70mm |
| Πλάτος: | 34mm |
| Υλικός: | Wood, Iron, Carbon Steel, Silicone, Stainless steel 301 |
Σύνδεση