Bamboo multifunctional cutlery set Ainsley
Από
3,78 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,67 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,67 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,79 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1015128-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo multifunctional cutlery set Ainsley"
Bamboo multifunctional cutlery set (spoon, fork, knife, bottle opener, smaller knife). Cutlery can be separeated for both hands. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 28 x 22 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 28 x 22 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2880 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8211930000 |
| Βάρος: | 131g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 110mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Lead, Heavy Metals Migration, SVHC's, Formaldehyde, PCP, LFGB |
| Πλάτος: | 37mm |
| Υλικός: | Stainless Steel 304, Bamboo, ferrite magnet |
Σύνδεση