Bamboo mini torch with keychain Ilse
Από
0,78 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,96 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,96 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-821118-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo mini torch with keychain Ilse"
Bamboo mini torch with one LED light and keychain.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR41 |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 53 x 29 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 29 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 8g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 65mm |
| Πιστοποιητικά: | EN 62471:2008 (LVD), EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, Cadmium, Nickel, PAHs, RoHS, Lead, PCP, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Υλικός: | ABS, Plastic, Zinc, Iron, Bamboo |
Σύνδεση