Bamboo manicure set Lydia
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,43 € |
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 30 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 30 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1800 |
| Ύψος: | 25mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8214200000 |
| Βάρος: | 195g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 135mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Lead, Formaldehyde, PCP |
| Πλάτος: | 95mm |
| Υλικός: | Steel, Bamboo |
Σύνδεση