Bamboo luggage tag Shawn
Από
0,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,73 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-966269-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo luggage tag Shawn"
Bamboo luggage tag with plastic strap. Individually packaged in polybag.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 200 |
| OuterBoxDimension: | 77 x 32 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 77 x 32 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 20000 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 9g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 90mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Πλάτος: | 49mm |
| Υλικός: | PVC, Bamboo |
Σύνδεση