Bamboo keychain Bianca
Από
4,04 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1015142-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo keychain Bianca"
Bamboo keychain with integrated socket and charging cable. One USB-A/C, one lightning/Type-C. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 41.5 x 29 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 41.5 x 29 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.25 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 10800 |
| Ύψος: | 78mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8544429090 |
| Βάρος: | 27g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 47mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.c. EMC/UKCA, D.o.C LVD/CE, PAHs, RoHS, D.o.C RoHS |
| Πλάτος: | 10mm |
| Υλικός: | ABS, Paper, Stainless steel, Bamboo, Wheat straw |
Σύνδεση