Bamboo key holder with phone holder Orlando
Από
0,38 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,47 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,47 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,58 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-966246-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo key holder with phone holder Orlando"
Bamboo key holder with phone holder.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 37 x 26 x 25.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 26 x 25.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.5 |
| QuantityOnPallet: | 36000 |
| Ύψος: | 3mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326200090 |
| Βάρος: | 8g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 75mm |
| Πιστοποιητικά: | BSCI |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | Stainless steel, Bamboo, Polypropylene |
Σύνδεση