Bamboo key holder Klaus
Από
0,62 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,76 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,76 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,94 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097474-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo key holder Klaus"
Bamboo key holder with bottle opener, including 4 wrench tools inside. Individually packaged in a brown carton box with one-color drawing.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 35 x 21.2 x 18.3 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 21.2 x 18.3 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 10800 |
| Ύψος: | 8mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000 |
| Βάρος: | 40g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 95mm |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | Iron, Bamboo |
Σύνδεση