Bamboo key chain phone stand Kian
Από
0,75 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,93 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,93 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-748770-823999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo key chain phone stand Kian"
Bamboo phone stand with key chain.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 35.8 x 22 x 50 cm |
| OuterCartonDimension: | 35.8 x 22 x 50 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 15000 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326909890 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 80mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP, UKCA |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | Metal, Polyester, Bamboo |
Σύνδεση