Bamboo hand held fan Elio
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,49 € |
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 200 |
| OuterBoxDimension: | 45 x 24 x 44 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 24 x 44 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 600 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.3 |
| QuantityOnPallet: | 13800 |
| Ύψος: | 210mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4823908580 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 360mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Formaldehyde, PCP |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | Paper, PP, Bamboo |
Σύνδεση