Bamboo endless pencil Wolfgang
Από
0,34 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,42 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,42 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,52 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097472-011999128
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo endless pencil Wolfgang"
Bamboo endless pencil and ballpen. One side with endless pencil and the other with ballpen, both with colored carton lid. Blue ink.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Blue refill |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 43 x 35 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 35 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.8 |
| QuantityOnPallet: | 30000 |
| Ύψος: | 154mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000 |
| Βάρος: | 8g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Υλικός: | Paper, Bamboo |
Σύνδεση