Bamboo desk organizer Faye
Από
14,24 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 17,58 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,58 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 21,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-608329-823999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo desk organizer Faye"
Bamboo desk organizer with wireless charging function (5W). Output 5V/800mA. Includes USB charging cable.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 32.5 x 32 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 32.5 x 32 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 600 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8504409000 |
| Βάρος: | 335g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 270mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, Formaldehyde, EN 62368, RoHS, PAHs, PCP, Test Setup & EUT Photographs, EN 62311:2008, RED (Radio Equipment Directive), EMC (EN 301 489-1), D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Πλάτος: | 145mm |
| Υλικός: | Plastic, Metal, Paper, Bamboo |
Σύνδεση