Bamboo cutting board Heddy
Από
4,92 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,08 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,08 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,54 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-668091-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo cutting board Heddy"
Bamboo cutting board with handle and string for hanging. Measurement of 31 cm includes the handle.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 1 |
| OuterBoxDimension: | 42 x 30 x 16.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 30 x 16.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1650 |
| Ύψος: | 13mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4419110000 |
| Βάρος: | 482g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 310mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, SVHC's, PCP, LFGB, BSCI |
| Πλάτος: | 205mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση