Bamboo cover notebook Jo
Από
5,46 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,36 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9344-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo cover notebook Jo"
Bamboo cover notebook, packaged in a brown craft paper box. Including bamboo pen 3804. The notebook had 128 sheets of lined paper with date notification.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 40.5 x 35 x 21.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.5 x 35 x 21.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 17 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 16 |
| QuantityOnPallet: | 900 |
| Ύψος: | 20mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4820103000 |
| Βάρος: | 425g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 188mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP |
| Πλάτος: | 130mm |
| Υλικός: | Paper, Bamboo |
Σύνδεση