Bamboo calculator Thomas
Από
5,22 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,44 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,44 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-710931-823999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo calculator Thomas"
Bamboo and ABS calculator, displays up to 8 digits. With ball maze game on the back. Calculator has a solar panel and a cell battery.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-LR54 |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 47 x 36 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 36 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8470100000 |
| Βάρος: | 60g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 125mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, D.o.c. EMC/UKCA, EMC, EN55032:2015, PAHs, RoHS, PCP, UKCA, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Πλάτος: | 61mm |
| Υλικός: | ABS, Bamboo |
Σύνδεση