Bamboo bottle holder Hans
Από
12,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,76 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,76 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,54 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097270-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo bottle holder Hans"
Bamboo bottle holder (suitable for beer bottles) with carrying handle. On the side, a metal bottle opener. Individually packaged in a brown carton box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 62.5 x 39.5 x 55 cm |
| OuterCartonDimension: | 62.5 x 39.5 x 55 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 8 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 64 |
| Ύψος: | 248mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4421999999 |
| Βάρος: | 900g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 290mm |
| Πλάτος: | 180mm |
| Υλικός: | Iron, Bamboo |
Σύνδεση