Bamboo and stainless steel travel cup Sabine
Από
8,08 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 12,38 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8947-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Bamboo and stainless steel travel cup Sabine"
Bamboo and stainless steel (s/s304) thermos travel cup (400 ml), double walled. The lid has a drinking opening that closes with a sliding valve.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 57 x 57 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 57 x 57 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 36 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 648 |
| Ύψος: | 172mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9617000000 |
| Βάρος: | 180g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC's, PCP, Foodcontact, LFGB, BSCI |
| Υλικός: | Stainless Steel, Bamboo |
Σύνδεση