Bamboo and stainless steel double walled bottle Yara
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 11,04 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,04 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,69 € |
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 18 |
| OuterBoxDimension: | 49.5 x 47 x 23.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 49.5 x 47 x 23.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 36 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 720 |
| Ύψος: | 208mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9617000000 |
| Βάρος: | 297g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC's, PCP, Bisphenol A (BPA), Food Safe, Lead, Heavy Metals Migration, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Υλικός: | Stainless Steel 201, Stainless Steel 304, Bamboo |
Σύνδεση