Bamboo and glass double walled bottle Vicente
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,16 € |
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 32 x 24 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 24 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 12 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 648 |
| Ύψος: | 235mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7013499900 |
| Βάρος: | 526g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC's, PCP, Bisphenol A (BPA), Food Safe, Lead, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Υλικός: | Glass, Metal, Stainless steel, Bamboo |
Σύνδεση