Bailey 400 ml borsilicate glass infuser bottle with bamboo lid
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,60 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,60 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,66 € |
| Χρώμα: | Transparent clear |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 30 x 49 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 49 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 24 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 220mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7013420000000000000000 |
| Βάρος: | 488g |
| Διάμετρος: | 60mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 60mm |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικό: | Borosilicate glass |
Σύνδεση