Badge Oliver- White
Από
3,20 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,97 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU1270570
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Badge Oliver- White"
Re-usable name badges for every event. The Name Badge has a standard form and provides you with a possibility too easily change the names. You can place your own name on a card (65x28mm) in the badge. The window where the card is visible is (64x14mm).
The badge Oliver has a magnetic closure and can be personalised with an engraving and a full colour print.
| Colour: | White |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 89 |
| Production time: | 5 Working days |
| QuantityOnPallet: | 12800 |
| Refining dimension: | 62 x 11 mm |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 20g |
| Μάρκα: | Deonet |
| Μήκος: | 68mm |
| Πλάτος: | 33mm |
Σύνδεση