Badge Company Pass- 54 x 85 mm
Από
0,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,95 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU1265010
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Badge Company Pass- 54 x 85 mm"
The Company pass is a must have at conferences, trainings, in a warehouse or other places where you need to identify yourself. The pass can be either individual (with a photo and / or name) or with any general info. You can print a (unique) QR code, barcode, photo, serial number, name, position or even a map. Everything can be custom-made on this pass!
Choose one of the additional accessories for the pass - reel or/and a lanyard. A reel can be fastened to a bag, pocket or belt and it can be personalized by doming. You can hang a pass around your neck with a layard, so it will be visible for everyone.
It can be personalized with a full color print and a doming (only badge reel).
| Size: | 54 x 85 mm |
|---|---|
| Production time: | 5 Working days |
| Refining dimension: | 45 x 85 mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | Deonet |
| Μήκος: | 54mm |
| Πλάτος: | 85mm |
Σύνδεση