Badet 280 g/m² unisex two-tone hoodie
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 17,04 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,04 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 21,13 € |
| Colour: | Heather grey, Black |
|---|---|
| Size: | M |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 35 x 56 x 52 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 56 x 52 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6110309900000000000000 |
| Βάρος: | 460g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Brushed back sweater knit of 50% Cotton and 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση