Badet 280 g/m² kids two-tone hoodie
Από
13,62 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,03 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,03 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,40 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-K1058B3G
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Badet 280 g/m² kids two-tone hoodie"
Two-colour unisex hoodie. Hood with crossed neck and metal eyelets. Contrasting inner hood, drawcord and raglan sleeves. Kangaroo pocket. Cuffs and hem in 1x1 elastane rib knit. Removable label.
| Colour: | Heather grey, Light pink |
|---|---|
| Size: | 7/8 |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 27 x 42 x 50 cm |
| OuterCartonDimension: | 27 x 42 x 50 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.9 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6110309900000000000000 |
| Βάρος: | 244g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Brushed back sweater knit of 50% Cotton and 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση