Babaji yoga mat
Από
17,99 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 17,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 22,31 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12617401
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Babaji yoga mat"
Two-tone yoga mat with a textured surface and excellent grip. A 6mm cushioned thickness for comfort in kneeling, sitting, and other poses. Light enough to roll up and carry around in the mesh pouch with shoulder strap. Available in a matching range of colours to match or contrast with the yoga block. Large decoration area on the carrying pouch. Size: 170 X 60 cm.
| Colour: | Grey, Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 63 x 25 x 63 cm |
| OuterCartonDimension: | 63 x 25 x 63 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.3 |
| Packaging Information: | Individual gift pouch (10 / Polybag) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3921120090499900000000 |
| Βάρος: | 1500g |
| Διάμετρος: | 120mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Πλάτος: | 620mm |
| Υλικός: | PVC Plastic |
Σύνδεση