POCKET ASHTRAY BURMA NATURAL
Από
0,41 €
| Τιμή μονάδας | 0,47 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,47 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,58 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-AT1376S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "POCKET ASHTRAY BURMA NATURAL"
Recycled paper ashtray with aluminium fire-proof lining. Button safety fastening.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing C(1) |
| Ύψος: | 11mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 85mm |
| Πλάτος: | 75mm |
| Υλικός: | Recycled Paper |
Σύνδεση