BUDAN KEY RING ROUND
Από
0,23 €
| Τιμή μονάδας | 0,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,31 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-KO4054S1982
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BUDAN KEY RING ROUND"
Natural wood cut keyring with metal ring.
| Colour: | ROUND |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 60mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 35mm |
| Πλάτος: | 5mm |
| Υλικός: | Wood and metal. |
Σύνδεση