BRUSH DUMAI GOLDEN ROSE
| Τιμή μονάδας | 0,79 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,79 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,98 € |
| Colour: | GOLDEN PINK |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing D(1) |
| Ύψος: | 45mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 67mm |
| Πλάτος: | 90mm |
Σύνδεση
| Τιμή μονάδας | 0,79 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,79 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,98 € |
| Colour: | GOLDEN PINK |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing D(1) |
| Ύψος: | 45mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 67mm |
| Πλάτος: | 90mm |