BRISA SUNGLASSES LIGHT PINK
| Τιμή μονάδας | 0,52 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,52 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,64 € |
| Μέγεθος: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Light pink |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 49mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 145mm |
| Πλάτος: | 32mm |
Σύνδεση