BALL PEN BRAMAN BLACK
| Τιμή μονάδας | 2,37 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,37 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,94 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | BLUE INK |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing B(2) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 14mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 159mm |
| Πλάτος: | 36mm |
| Υλικός: | Recycled polyester (RPET) |
Σύνδεση