BAG BRAGI NATURAL
Από
1,89 €
| Τιμή μονάδας | 2,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,84 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO1350S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG BRAGI NATURAL"
Large bag in 330 gsm recycled cotton canvas. Reinforced 70 cm long handles.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(6) Transfer N4(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 520mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 350mm |
| Πλάτος: | 180mm |
| Υλικός: | Recycled Cotton |
Σύνδεση