BRACELET RAVE BLACK
| Τιμή μονάδας | 0,09 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,09 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,11 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing D(1) Sublimation R |
| Διάμετρος: | 16mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 350mm |
| Πλάτος: | 15mm |
Σύνδεση