BOWL SHIRA ROYAL BLUE
| Τιμή μονάδας | 0,88 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,88 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,09 € |
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Laser L2 |
| Ύψος: | 52mm |
| Διάμετρος: | 129mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Υλικός: | TPR |
Σύνδεση
| Τιμή μονάδας | 0,88 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,88 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,09 € |
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Laser L2 |
| Ύψος: | 52mm |
| Διάμετρος: | 129mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Υλικός: | TPR |