BOTTLE RACK ALSAC NATURAL
| Τιμή μονάδας | 4,03 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,03 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,00 € |
Made with wood, this bottle rack is not only sturdy and durable, but also adds a natural and warm touch to your space. Its compact and functional design allows you to make the most of the space available, whether in your kitchen, dining room or any other area of your home.
This wooden bottle rack offers an elegant and practical solution to promote your company. Enjoy the convenience of having your bottles at your fingertips while adding a decorative touch to your space.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Screen printing E(1) |
| Ύψος: | 465mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 130mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση