BOSCO NOTE PAD NATURAL
Από
0,65 €
| Τιμή μονάδας | 0,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,92 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-HW8063S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BOSCO NOTE PAD NATURAL"
Classic note pad with recycled cardboard covers. 200 white sheets and 125 sticky note strips in different colours included.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W3 Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 26mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 81mm |
| Πλάτος: | 83mm |
| Υλικός: | Paper, 70 g/m². |
Σύνδεση